Jana Kuntošová
Vesnické dobroty, domácí sirup, džem, chutney, čatní

Vesnické dobroty

Zážitek chutí produktů naší rodinné farmy

Vesnické dobroty, Jana a Jindřich Kuntošovi, hospodaří na statku v obci Jivina u Mnichova Hradiště, který je 300 let starý. Patří k němu nádherný vzrostlý sad s různými druhy stromů a pole. Ač jinak, snaží se navázat na tradici sedláků, kteří hospodařili před nimi. Jejich cílem je využít udržitelně vše, co nám naši předci zanechali, starat se o to a zvelebovat. 

Z  ovoce pro vás vaří džemy se sníženým obsahem cukru (mimo rybízů). Sbírají ho v plné zralosti a ihned zpracovávají. I proto je potřeba méně cukru. Bylinné sirupy jsou silné výluhy plné síly použitých bylin, ty ovocné připravují z velkého množství ovoce, tak aby měla připravená limonáda výraznou a plnou chuť. K masům a sýrům vyrábějí ovocné chutney. Každý rok se urodí něčeho víc něčeho méně, i proto jsou je jejich sad a pole tak rozmanitý, aby nebyli závislí pouze na jedné surovině a vše dokázali během roku zpracovat. 

Vyzkoušejte kvalitu a chuť výrobků připravených pečlivě a s láskou. 

Kategorie výrobce

Sirupy
Pečené čaje
Džemy
Omáčky a chutney

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu