Prostě zálivka
Zálivka na salát

Prostě zálivka

Rychlá, jednoduchá a zdravá svačina pro celou rodinu.

Jsme rodina skládající se z Matouše, Báry a dvou dětí, kterým je nejlépe pospolu, v teple, obklopeni přírodou a dobrým jídlem. Po obědě nebo samostatně k večeři si moc rádi pochutnáme na obyčejném hlávkovém salátu s naší zálivkou. Jsme rádi, že tak motivujeme naše děti k jedení neoblíbené zeleniny nebo třeba i inspirujeme návštěvu či rodinu k zdravějšímu životnímu stylu. Matouš, typický matfyzák, miloval zálivky na salát od své ondřejovské babičky už od mládí. Vždy předběhl všechny své tři bratry a zdravou svačinu jim snědl. Později si už začal tradiční babiččinu zálivku dělat sám a vychytání správných poměrů surovin a konzistence, se stalo jeho velkou zálibou. Bára, rodinný výživový poradce laik/amatér, zase ráda zálivky zkoušela i v jiných zeleninových kombinacích. Jaké bylo naše překvapení, když jsme v americkém Seattlu, kde jsme pár let žili, zjistili, že zálivek na saláty tzv. vinegrette mají v obchodech plné regály, a tak se brzy stalo naším dobrým zvykem testovaní nových příchutí a značek zálivek. Oba jsme se ale časem shodli, že ta babiččina zálivka je prostě nejlepší a rozdhodli se o ni s vámi podělit. Výhodou hotových zálivek je především odpadnutí času na míchání a dochucování zálivky, ale také na přípravu všech potřebných ingrediencí na stůl. Používáme pouze pár základních surovin, které namícháme ve správném poměru. Dbáme přitom především na výběr kvalitních surovin. Naše zálivka nabízí dokonale vyváženou chuť, skvěle doplňující velkou škálu různých zeleninových salátů a jídel.

Myslíme si, že by zdravý životní styl měl být dlouhodobým cílem každé rodiny. Zálivky fungují pro naši rodinu, proč by nemohly i pro Vás. Rozmanitými druhy našich zálivek můžete vyzkoušet různé chutě a vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Je to jednoduché, rychlé a zdravé řešení. I díky našim receptům na saláty můžete dál motivovat nebo inspirovat kamarády a blízké.

 

Naše zálivka je prostě rychlou a snadnou volbou pro zdravou svačinu, proto Prostě Zálivka.  Doporučujeme ke studeným zeleninovým salátům. 

Kategorie výrobce

Omáčky a chutney

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu