cestování, příroda, fotografování, vintage, kožené doplňky
Outdoor doplňky, český produkt, výbava do přírody, rolovací batoh, pevný batoh, batoh s přezkami

Promise Clothing

Live is lifestyle.

Značku Promise Clothing založil Lukáš Váňa v roce 2013. Vznikla z jeho vlastní potřeby a hledání produktů pro jeho aktivní život. Tato značka je tedy propojením nejrůznějších aktivit jako je rybaření, cyklistika, cestování, motorky, sběratelství a jiných - vše co chlapi mají rádi.

To vedlo k vytvoření oblečení a doplňků s důrazem na dlouhou výdrž, jednoduché designové zpracování inspirované vintage střihy, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů přírodního původu, navržené a zhotovené v dílně Promise Clothing nebo u tradičních českých výrobců a designérů.

Jelikož divoká příroda je hlavním zdrojem našeho dobroduržství, je důležité ji to vracet, a proto za každý prodaný produkt přispíváme na výsadbu stromů v ČR, nadaci Partnerství.

Kategorie výrobce

Náramky
Kabelky a tašky
Peněženky
Batohy
Opasky
Pokrývky hlavy
Aktovky
Ostatní doplňky
Trička
Kutilství
Turistika

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu