PlanetA - zodpovědná móda
PlanetA - zodpovědná móda

PlanetA - zodpovědná móda

ŠATNÍK ZDRAVÝ PRO VÁS I PRO PLANETU

Šijeme z certifikovaných látek šetrných svým složením a výrobou k planetě i k Vaší pokožce. Oblíbili jsme si hlavně TENCEL™ vyráběný z eukalyptu. Zachraňujeme také přebytečné látky a vdechujeme jim nový život.

VÍTE, KDO PRO VÁS ŠIJE

Šijeme v Čechách a s našimi švadlenkami se známe osobně. Víme, kolik trpělivosti, profesionality i kreativity toto řemeslo vyžaduje, proto si jejich práce velmi vážíme a férově za ni platíme. Věříme, že péči, s níž každý kousek ušily, ucítíte na první pohled i dotek.

VAŠE PENÍZE JSOU VÁŠ ČAS

Chceme, aby Vám oblečení od nás vydrželo co nejdéle a přinášelo Vám opravdovou radost. Tvoříme proto pohodlné, nadčasové a dobře kombinovatelné střihy. Všechny modely Vám ušijeme také na přání podle Vašich představ.

Jsme tři mladé ženy – Hanka, Anička a Stázka, a všechny milujeme módu. Také ale víme, že jí je všude kolem nás až moc, víc, než my lidé skutečně potřebujeme, a že pořádně zatěžuje naši přírodu. Navíc, její výroba se bez okolků veze na levné pracovní síle lidí, kteří na tom nejsou bohužel tak dobře jako my a není pro ně snadné prosadit si pro sebe ve svém státě slušné pracovní podmínky.

Vytvořily jsme proto s pomocí několika šikovných švadlenek a přátel vlastní módní značku, která vyrábí oblečení jinak, zodpovědně. Věříme totiž, že i každé malé správné rozhodnutí a jednání mají velký smysl a mohou inspirovat ostatní. Chceme pomocí naší značky nabídnout alternativu k “rychlé módě” těm, kterým záleží na tom, co nosí na sobě, ale i v sobě.

Víme, že správná cesta není vždy zároveň ta nejjednodušší, ale tím se nenecháváme odradit. U každého našeho kousku dbáme na to, aby celý proces jeho výroby byl co nejšetrnější k naší planetě a férový ke všem lidem, kteří se na jeho tvorbě podíleli.

Kategorie výrobce

Košile
Sukně
Šaty
Kalhoty

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu