MUZA
MUZA

MUZA

prostor pro tvé sny

Značka nabízí jedinečné florální vzory na bavlně, lnu, viskóze, hedvábí či vlně, naprosto autenticky otištěné pomocí rostlin a vlastní technologií zpracovanou ovčí vlnu. Ta slouží výhradně na výrobu luxusních dámských i pánských kabátů, křiváků či bundiček. Příležitostně doplňují klasický repertoár kolekcí i pletené šaty či svetříky z vlastní ručně spřádané vlny, kterou si ateliér sám připravuje. Dále se atelíér zabívá autorským digitálním tiskem oděvní metráže.

 

Kategorie výrobce

Trika
Tuniky
Mikiny
Kostýmky
Trička

Portfolio výrobce

Produkty

Rády bychom se Vám představily. Jsme Šárka a Bohunka Hejlovi. Pod našima rukama už pár let vznikají originální oděvní kolekce především z ovčí vlny a jiných přírodních materiálů. Příroda však nehraje hlavní roli pouze v materiálech, ale necháváme se jí inspirovat i pří navrhování.  V roce 2018 proběhla naše první módní přehlídka s názvem Otisky Země, která se konala v botanické zahradě Univerzity Karlovy.

Vloni jsme vytvořily ucelenou řadu vhodnou pro běžné denní nošení. Tato kolekce si klade za cíl minimalismus nejen ve vzhledu jednotlivých produktů, ale i ve výrobě. Produkty reagují na poptávku trhu a nikdy není skladem nesmyslný počet kusů. Napříč sezónami se obsazení kolekce liší vzorem, tiskem nebo materiálem. Co však vždy zůstává je kvalita, jedinečný design, malosériová a hlavně lokální produkce.

Myslíme si, že je důležité vědět, co má člověk na sobě, co nosí. V dnešní uspěchané době na to totiž většina z nás zapomíná. Jsme ze všech směrů zahlcováni nepotřebnými informacemi o věcech kolem nás a zapomínáme na to, že nejdůležitější jsme právě my. A proto by právě nám mělo záležet na tom, co máme na sobě a  jak se v tom cítíme.

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu