Minimalistická peněženka Koňak

Tato ručně šitá minimalistická peněženka je vyrobena z hovězí usně, která je opracovaná rostlinnými činidly. Peněženka má na jedné straně tři přihrádky (každá přihrádka pojme dvě karty) a na druhé straně jednu přihrádku např. na přehnuté bankovky.

Tato ručně šitá minimalistická peněženka je vyrobena z hovězí usně, která je opracovaná rostlinnými činidly. Peněženka má na jedné straně tři přihrádky (každá přihrádka pojme dvě karty) a na druhé straně jednu přihrádku např. na přehnuté bankovky. Nabízíme ji v černé a hnědé variantě (kůže z české koželužny) a ve variantě Koňak, kde je kůže vyčiněná v Italské tradiční koželužně. K variantě koňak dodáváme cedulku s jedinečnou certifikací původu kůže.

Ruční práce

Minimalistická peněženka je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Jedinečný vzhled

Na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako "crazy horse leather". Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“. Šikmé přihrádky způsobují krásný optický efekt.

Rozměry

Rozměry peněženky jsou 10 x 9 x 0.5 cm (D x Š x V). 

Peníze ani karty nejsou součastí produktu :-)

Skladem
Doprava od 50 Kč
Cena 950

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu