Kožený mini messenger černý

Praktická malá pánská kožená taška přes rameno s klopnou, která je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, nýtování až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem.

Kožený mini messenger

Praktická malá pánská kožená taška přes rameno s klopnou, která je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, nýtování až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Mini messenger je vybaven nastavitelným koženým popruhem, který je rozšířený v oblasti ramene pro pohlednější nošení. Na přání lze popruh jakkoliv upravit. Tento celokožený mini messenger bag je určen k nošení přes rameno.

Lokální materiály

Kůže použitá na výrobu mini messengeru je zpracována v České republice. V koželužně, která má tradici už několik desítek let a to použitím nejstaršího způsobu vyčiňování usní – Třísločiněním. Při této metodě se používají jen organické látky vyskytující se v přírodě (kůry stromů, dřevo, listy a kořeny některých rostlin). Všechny ostatní materiály poté nakupujeme od tuzemských dodavatelů.

Kapsy pro organizaci věcí

Kožené víko je opatřeno stylově vypadající sponou. Ta se však nepoužívá k otvírání, ale místo ni je použit cvok, který dělá otvírání pohodlnější a rychlejší. Kožený mini messenger má na přední straně jednu separátní kapsu a na zadní straně kapsu na zip (ideální např. pro peněženku). Uvnitř mini messengeru se poté ukrývá poutko s klipem pro připnutí klíčů a dvě kapsičky. Jedna, která může uschovat například cestovní dokumenty a druhá na nejpouživanější karty.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Rozměry

Rozměry našeho koženého mini messengeru přes rameno jsou 21 x 10 x 26cm (D x Š x V).

U Vás do 14 dnů
Doprava ZDARMA
Cena 2 990

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Podobné produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu