Kožená odkládací miska černá

Postará se o klíče, peněženku či drobáky.

Kožená odkládací miska

Přiznejme si, že náš odchod z domova je občas pěkně hektický. Kde jsem dal peněženku? Sakriš, nechala jsem doma klíče! Jejda, já jsem si ty sluchátka zapomněl nachystat. Tomu je nyní konec! O vše důležité ve vaší kapse se postará naše stylová kožená odkládací miska (peněženka, mince, klíče, hodinky, sluchátka, atd..). Miska je k dostání v černé či havana variantě, která je probarvená (to znamená, že spodní strana je také černá). A variantě bez barevné úpravy. Zde je kůže naprosto přírodní a je jen ošetřena našim balzámem.

Lokální materiály

Kůže použitá na výrobu této kožené misky je zpracována v České republice. V koželužně, která má tradici už několik desítek let a to použitím nejstaršího způsobu vyčiňování usní – Třísločiněním. Při této metodě se používají jen organické látky vyskytující se v přírodě (kůry stromů, dřevo, listy a kořeny některých rostlin). Všechny ostatní materiály poté nakupujeme od tuzemských dodavatelů.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

Klíče, peníze a ostatní věci nejsou součásti výrobku. :)

Skladem
Doprava od 50 Kč
Cena 550

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu