Koupelová sůl

Koupelová sůl s přírodními esenciálními oleji, v laboratorním skle se zabroušenou skleněnou zátkou, kterou využijete i po jejím vyčerpání.

. Punč - skořice, hřebíček a pomeranč nejen že opojně voní, ale v kombinaci s teplou solnou lázní vám zajistí prohřátí v sychravých dnech. Uvolní tělo, zrychlí látkovou výměnu a tím zajistí dokonalou tělesnou i psychickou regeneraci.

Složení: Maris Sal (mořská sůl), Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder (skořice), Eugenia Caryophyllus Flower Bud (hřebíček), Citrus Paradisi Peel Oil (100% přírodní esenciální olej pomeranč), *Limonene / *součást přírodních esenciálních olejů.

 

Měsíček a mandarinka / zklidnění a jemná péče - jestliže si potřebujete zlepšit náladu a uklidnit myšlenky, pak je koupel s mořskou solí, vůní jemné mandarinky a pečujícího měsíčku pro vás to pravé.

Složení: Maris Sal (mořská sůl), Citrus Nobilis Oil (100% přírodní esenciální olej mandarinka), Calendula Officinalis Flower (měsíček lékařský), *Limonene / *součást přírodních esenciálních olejů.

 

Matcha a grep / revitalizace a stimulace - matcha, grep a mořská sůl jsou dokonalou trojkombinací vhodnou při přetěžování organismu, vyčerpání či rekonvalescenci. Koupel plná antioxidantů a vitamínů na podporu ochrany a zlepšení namáhané pokožky.

Složení: Maris Sal (mořská sůl), Citrus Paradisi Peel Oil (100% přírodní esenciální olej grep), Camelia Sinensis Leaf (zelený čaj), Camelia Sinensis Leaf Powder (Matcha), *Limonene / *součást přírodních esenciálních olejů.

Skladem
Doprava od 65 Kč
Cena 549

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu