Karlovarské vřídelní bahno

Žádoucí kombinace velmi účinných přírodních složek a koloidního stříbra má značné čistící, regenerační a antibakteriální účinky. Historicky se smrkové jehličí používalo pro hojivé a antimikrobiální účinky, silice v něm obsažené příznivě působí na čištění pleti, významně tím pomáhá také při péči pro problematickou pleť se sklonem k akné.

Přírodní produkt, který je pečlivě vyráběn ruční výrobou z místních surovin přírodního charakteru Karlovarského kraje. Při náhlé i opakující se únavě. K masážím a nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených svalů, kloubů, končetin, zad a krčních partií apod. Do relaxačních vanových koupelí. Do částečných končetinových koupelí. Pro bahenní zábaly. Pro bahenní masáže. Složení: kaolin, sodium chloride, picea abies needle, colloidal silver o koncentraci 50 ppm (kaolin, sůl, smrkové jehličí, koloidní stříbro)

Skladem
Doprava od 150 Kč
Cena včetně DPH445

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova