Karla Kůlová
Karla Kůlová

Karla Kůlová

Maluji, protože miluji svět kolem nás....

Malování a kreslení je můj barevný svět, kterému se intenzivně věnuji od roku 2011.  Nejčastěji maluji olejem na plátno, kreslím uhlem, nebo dělám akvarely. Jako náměty si vybírám krajinu, městská zákoutí, zátiší a v poslední době čím dál častěji maluji člověka , zvláště ženu, jako vrchol stvoření. Mé obrazy jsou optimistické, plné barev, světla a života. Stylem tvorby se řadím mezi realistické malíře.

Mezi lety 2015-2017 jsem navštěvovala kurzy malby a kresby výtvarníka Jana Severy.

Obrazy jsem měla vystavené v letech 2013-2015 v galerii Nakřivo na hradě Křivoklát. Nyní jsou stále k vidění v galerii U koček v Neratovicích a v krásném obchůdku La Nature v tom samém městě.

V letech 2018-2019 jsem vystavovala obrazy v galerii U. Zlatého Kohouta v Praze, v Art Space galerii v roce 2019-2020.

Dále jsem vystavovala výcekrát na Mělníce v kavárně Marlen a v mělnické Muzejní kavárně .

Další výstavy: Brandýs nad Labem -kavárna Dvě vrány, Praha- komunitní centrum na Slunečném náměstí, Artfest- 2018, Polabský Montmartre- 2016- 2019. Praha- kavárna Monami. Ostrava- společenský dům, nebo výstava na Nymburském posvícení v letech 2017, 2019.

Budu ráda, když se mé obrazy budou líbit a udělají radost mnoha spokojeným zákazníkům.

Kategorie výrobce

Obrazy

Portfolio výrobce

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu