Houpací relaxační pohovka Lefkada

Houpací křeslo, lenoška, či pohovka určená do interiéru, je dokonalým společníkem pro chvíle odpočinku, pro chvíle snění. V kolekci jsou použity certifikované masážní míčky na osvědčenou českou rehabilitační metodu “míčkování”. Ty umocní vaši relaxaci. Příjemný a kvalitní potahový materiál od španělského výrobce je ošetřen metodou aqua clean. Snadno se tedy čistí a udržuje. Je barevně stálý a odolný vůči oděru. Pohovka je vyrobená ručně a na zakázku.

LEFKADA je relaxační houpací lehátko, určené pro chvíle klidného odpočinku, pro chvíle snění.
Variabilně polohovat můžete pomocí posuvných lyžin, které lze barevně sladit s Vaším interiérem. Potahový materiál je velmi odolný a praktický, snadno se udržuje a čistí. Na výběr je z mnoha barevných variant. Barvu kostrukce si můžete zvolit také dle Vašeho přání.
Pohodlně ležíte na masážních míčkách vyvinutých pro českou rehabilitační metodu, tzv. míčkování. A tak se snadno přenesete v představách na jedno z nejkrásnějších míst Řecka, na ostrov Lefkada. Tam jsem se cítila skvěle, a tak mne napadlo přenést si kousek té pohody i domů. Budu ráda, když LEFKADA bude pomocníkem pro vaši pohodu.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
ROZMĚRY: Výška 980 mm, délka 1900 mm, šířka 650 mm
MÍČKY CERTIFIKOVANÉ MASÁŽNÍ
MATERIÁL  Lakovaná ocel, kůže, látka
PŘIBLIŽNÁ HMOTNOST 28 KG
NOSNOST PRODUKTU 100 KG

U Vás do 30 dnů
Doprava ZDARMA
Cena včetně DPH36 999

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu