Dárková krabice malá

Karlovarské bahno, Karlovarské vřídelní bahno, Masážní bahno

Karlovarské bahno

Pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, pleť se skvrnami po akné, s pigmentovými skvrnami, pokožku, na které se vyskytují zarudlé skvrny, na kožní projevy lupénky.  Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, má silně antimikrobiální účinky. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Karlovarské vřídelní bahno

Pro normální a smíšenou pleť, pleť se sklonem k akné, pleť s velkými póry, se skvrnami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Masážní bahno

Pro normální až suchou pleť, starší pleť s pigmentovými skvrnami. Revitalizuje a vyživuje pleť, přispívá k obnově kožních buněk, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny. Ve větší vrstvě a prohřáté přispívá k regeneraci svalového a kloubního aparátu.

Skladem
Doprava od 150 Kč
Cena včetně DPH769

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova