Dárková krabice malá

Set výrobků Karlovarské bahno, Karlovarské vřídelní bahno a Masážní bahno.

KARLOVARSKÉ BAHNO / pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, skvrnami po akné, pigmentovými skvrnami. Také pro pokožku na které se vyskytují zarudlé skvrny a projevy lupénky. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, má silně antimikrobiální účinky. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.
Obsah: 50 ml

KARLOVARSKÉ VŘÍDELNÍ BAHNO / pro normální a smíšenou pleť, se sklonem k akné, pleť s velkými viditelnými póry, skvrnami po akné, pigmentovými skvrnami. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžestvi. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.
Obsah: 50 ml

MASÁŽNÍ BAHNO / pro normální až suchou pleť, pigmentové skrvny. Revitalizuje a vyživuje pleť, přispívá k obnově kožních buněk, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny. Ve větší vrstvě a prohřáté přispívá k regeneraci svalového a kloubního aparátu.
Obsah: 50 ml

Skladem
Doprava od 150 Kč
Cena včetně DPH823

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu