Dárková krabice

Karlovarské bahno, Karlovarské vřídelní bahno, Masážní bahno, Peelingové bahno, Koupelová sůl, Prášková zubní pasta, Koloidní stříbro, Karlovarská bylinná tinktura

Karlovarské bahno

Pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, pleť se skvrnami po akné, s pigmentovými skvrnami, pokožku, na které se vyskytují zarudlé skvrny, na kožní projevy lupénky.  Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, má silně antimikrobiální účinky. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Karlovarské vřídelní bahno

Pro normální a smíšenou pleť, pleť se sklonem k akné, pleť s velkými póry, se skvrnami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Masážní bahno

Pro normální až suchou pleť, starší pleť s pigmentovými skvrnami. Revitalizuje a vyživuje pleť, přispívá k obnově kožních buněk, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny. Ve větší vrstvě a prohřáté přispívá k regeneraci svalového a kloubního aparátu.

Peelingové bahno

Pro všechny typy pleti. Při obnovení kožních buněk, odstraňuje odumřelé částice kůže, při masáži dochází k prokrvování pokožky, má antibakteriální účinky, urychluje regeneraci a zároveň intenzivně vyživuje pokožku.

Karlovarská bylinná tinktura

Pro všechny typy pleti, pro sportovce, při zvýšené fyzické zátěži, pro osoby trpící velkou námahou svalů a kloubů. Osvěžuje pokožku a přispívá při regeneraci. Vhodné do koupelí, při relaxaci.

Koupelová sůl

Pro všechny typy pleti. Při relaxaci organizmu a uvolnění.

Prášková zubní pasta

Pro kuřáky, milovníky čaje a kávy.  Při čištění plaku a skvrn ze zubní skloviny.

Koloidní stříbro

Pro všechny typy pleti, pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, pro pokožku, u níž se vyskytují zarudlé skvrny, po štípnutí hmyzem, pro pokožku se sklonem k mykózám apod. Intenzivně působí proti mikrobům. Podporuje regeneraci buněk. Při péči o silně problematickou pleť, při problémech s nehty a zápachem potících se nohou.

Skladem
Doprava od 150 Kč
Cena včetně DPH2 559

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova