Dárková krabice

Set výrobků Karlovarské bahno, Karlovarské vřídelní bahno, Masážní bahno, Peelingové bahno, Koupelová sůl, Prášková zubní pasta, Koloidní stříbro, Karlovarská bylinná tinktura.

KARLOVARSKÉ BAHNO / pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, skvrnami po akné, pigmentovými skvrnami. Také pro pokožku na které se vyskytují zarudlé skvrny a projevy lupénky. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, má silně antimikrobiální účinky. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.
Obsah: 300 ml

KARLOVARSKÉ VŘÍDELNÍ BAHNO / pro normální a smíšenou pleť, se sklonem k akné, pleť s velkými viditelnými póry, skvrnami po akné, pigmentovými skvrnami. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžestvi. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.
Obsah: 300 ml

MASÁŽNÍ BAHNO / pro normální až suchou pleť, pigmentové skrvny. Revitalizuje a vyživuje pleť, přispívá k obnově kožních buněk, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny. Ve větší vrstvě a prohřáté přispívá k regeneraci svalového a kloubního aparátu.
​​​​​​​Obsah: 300 ml

PEELINGOVÉ BAHNO / pro všechny typy pleti. Pro obnovení kožních buněk, odstranění odumřelé kůže, prokrvení pokožky při masáži. Má antibakteriální účinky, urychluje regeneraci a zároveň intenzivně vyživuje pokožku.
​​​​​​​Obsah: 300 ml

KARLOVARSKÁ BYLINNÁ TINKTURA / pro všechny typy pleti, pro sportovce, při zvýšené fyzické zátěži, pro osoby trpící velkou námahou svalů a kloubů. Osvěžuje pokožku a přispívá při regeneraci. Vhodné do koupelí, pro relaxaci.
​​​​​​​Obsah: 50 ml

KOUPELOVÁ SŮL / pro všechny typy pleti, k relaxaci organismu a uvolnění.
​​​​​​​Obsah: 300 ml

PRÁŠKOVÁ ZUBNÍ PASTA / pro kuřáky, milovníky čaje a kávy - čistí zubní plak a skvrny ze zubní skloviny.
​​​​​​​Obsah: 50 ml

KOLOIDNÍ STŘÍBRO / pro všechny typy pleti, pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, pro pleť s výskytem zarudlých skvrnek, trpící mykózami apod. Po štípnutí hmyzem. Intenzivně působí proti mikrobům, podporuje regeneraci buněk. Účinkuje také při problémech s nehty a přílišným zápachem potících se nohou.
​​​​​​​Obsah: 50 ml

Skladem
Doprava od 150 Kč
Cena včetně DPH2 559

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu