Interiérové doplňky z masivního dřeva
Ručně vyráběné dřevěné dekorace, květináč, váza, stolní hodiny

BOHEMJAN

Po několika letech práce se dřevem založil Jan Cima v roce 2017 značku BOHEMJAN, s cílem nabídnout vám kvalitní, ručně dělané výrobky ze dřeva, zejména doplňky do interiéru. Je autorem designu výrobků, často a rád v průběhu výroby improvizuje a díky tomu přichází na nové nápady. Jeho výrobky jsou 100% ručně vyráběny především pomocí tradičního mechanického soustruhu a ručně ovládaných nástrojů.

Každý výrobek prochází pečlivým zpracováním s primárním důrazem na kvalitu. I když vznikají menší či větší série, můžete se spolehnout na to, že každý výrobek Bohemjan je originál. Vzhledem k flexibilitě tradiční ruční výroby je také schopen vytvořit produkt, který splňuje specifické požadavky zákazníka.

Většina výrobků je vyrobena z řádně vyschlého dřeva. Větší mísy z jednoho kusu dřeva, ale i některé další výrobky, pocházejí z českých stromů, které byly pokáceny jako poškozené, nemocné, přestárlé nebo spadly ve vichřici.

Při zpracování dřeva je kladen důraz také na zachování přirozené krásy dřeva a jeho vlastností, a proto k ochraně povrchu dřeva používá pouze přírodní oleje a vosky.

 

 

Kategorie výrobce

Bydlení
Dekorace
Květináče
Bytové doplňky
Hodiny

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu