Tipy, rady & inspirace

Venkovní aktivity, které Vás budou bavit

V posledních týdnech počasí přímo vyzývá k pobytu venku a my žijeme v krásné zemi, která nabízí mnoho možností, co venku dělat. Ať už se vydáte na výlet do přírody nebo na procházku po městě, můžete v rámci toho vyzkoušet některý z našich nápadů, jak si z pobytu venku udělat ještě větší zážitek a užít si období krásného počasí a dlouhých dnů naplno.

Co se třeba místo chůze zkusit projet? Shed boards vyrábí unikátní skateboardy inspirované surfařskou Kalifornií 60. a 70. let, kde se zrodila ta opravdová skejtová kultura. Na jejich stylových prknech se ale můžete projet kdekoliv. Každý kus je originál, a tak se nemusíte bát, že byste někde narazily na stejný. A i pokud jste skateboarding ještě nikdy nevyzkoušeli, teď je ten pravý čas začít a užít si jízdu!

Zkusili jste už někdy paddleboard? Pokud vás víc něž tvrdá země láká voda a máte rádi vodní sporty, mohlo by to být něco pro vás! Jedná se o sport, při kterém zapojíte celé tělo a zlepšíte svou rovnováhu. A především, ať už vyrazíte na vodu sami nebo s někým, na paddleboardu si užijete také spoustu zábavy. VennieSurfboards si navíc zakládají nejen na kvalitě svého paddleboardu a dalších produktů, ale také na originalitě, takže zážitek s jejich výrobky bude vždy unikátní.

Ať se rozhodnete vydat se kamkoliv a za jakoukoliv aktivitou, bude se vám jistě hodit pořádný batoh. Třeba ten od značky Promise Clothing je vyroben vysoce kvalitně a z přírodních materiálů, takže vám může sloužit dlouhé roky. Navíc koupí tohoto batohu přispějete na výsadbu stromů v Česku, aby naše země byla ještě o trochu krásnější. Tak na co čekáte? Vyražte ven a užijte si teplo a slunce!