Tipy, rady & inspirace

Vánoce se blíží! Tipy na vánoční dárky pro muže

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a my pro Vás chystáme sérii článků s tipy na vánoční dárky, kterými můžete obdarovat své blízké. Dnes se zaměříme na dárky pro muže. Jestli ještě nevíte, co koupíte svému manželovi, příteli, tátovi nebo bratrovi, čtěte dál a inspirujete se našimi nápady.

Pro ještě více inspirace se podívejte na nás web, kde máme zvláštní záložku s produkty, které poslouží jako dárky pro muže.

Ručně vyráběné opasky z pravé italské hovězinové usně nabízí česká firma REDFIR. Pásky se hodí ke společenskému i volnočasovému oděvu. Kromě kvalitních materiálů a poctivé lokální výroby tyto opasky přinášejí další výhody jako přesné zapínání, dlouhou životnost či vyměnitelné spony, které lze mezi sebou kombinovat. Kvalitní pásek jako vánoční dárek jistě potěší!

I muži by o sebe měli pečovat, proto firma Moravité vytvořila dárkový balíček s kosmetikou, která se hodí právě pro muže. V balíčku najdete olejové mýdlo se syrovátkou, aktivním uhlím a pačuli a také pěstící olej s vanilkou. Přírodní mýdlo jemně čistí pokožku a má dřevitě zemitou až kořeněnou vůni. Olej pak pokožku vyživí a lze ho použít i na vousy či roztřepené konečky vlasů.

Jestli máte doma kutila, který rád tráví volný čas v dílně, nebo nadšeného chalupáře, jistě se mu bude hodit praktická pracovní zástěra od firmy Promise Clothing. Jedná se o kvalitní ručně šitý výrobek z přírodního lněného plátna voskovaného včelím voskem, který je vhodný pro většinu řemesel a chalupářských prací. Praktičnost zajišťuje dostatečné množství kapes, díky kterým máte vždy všechno po ruce. Potěší i to, že koupí tohoto produktu přispějete na výsadbu stromů České republice.

Vybrat pro Vámi obdarovávaného muže ten nejlepší dárek, který ho skutečně potěší, nemusí být vždy snadné. Jestli si nejste jisti, co by mu udělalo největší radost, řešením může být náš dárkový poukaz ve Vámi zvolené hodnotě. Obdarovaný si tak může svůj dárek sám vybrat a Vy nemusíte mít strach, že se netrefíte do jeho vkusu.