Tipy, rady & inspirace

Tři novoroční předsevzetí, která by si měl dát každý

Máme za sebou první týden tohoto roku. Taky nejste ten typ člověka, co by si vždy na začátku ledna sepisoval dlouhý seznam novoročních předsevzetí? Přesto pro vás máme tři předsevzetí, které byste si do nového roku mohli vzít. Začátek roku je totiž příležitost, kdy se můžeme ohlédnout za tím uplynulým a říct si, co bychom si přáli v tom budoucím zachovat nebo naopak změnit. A taková reflexe může být jedině přínosná. Ať už tedy svá předsevzetí máte, nebo ještě ne, tady jsou ta naše, kterými se můžete inspirovat. Přejeme vám krásný rok 2021!

1. UDĚLAT SI VÍCE ČASU NA SEBE

I když některé z nás rok 2020 trochu zpomalil, obecně žijeme ve velmi rychlé době a nedopřáváme si dostatek času pro sebe a na odpočinek. Dopřejte si relax třeba s koupelovou solí od české rodinné firmy ÁLMA-Linné. Můžete zvolit vůni podle vaší preference. Ta levandulová vás zklidní a naladí na odpočinek, meduňka vás zrelaxuje a povzbudí.

2. VYZKOUŠET NĚCO NOVÉHO

Vymyslet každý leden jednu novou věc, co bychom ten rok chtěli vyzkoušet a zažít, je rozhodně skvělý nápad. Možností je nepřeberně mnoho, stačí si jen vybrat. Zkuste třeba nový sport, nebo naopak nějakou kreativní činnost. Pokud máte tolik nápadů, že nevíte, kde začít, nebo vám naopak chybí inspirace a nic vás nenapadá, můžete vyzkoušet třeba plakát pro nácvik písma, rukopisu a kaligrafie a naučit se něco nového. Vyrábí ho pro vás česká značka psacích potřeb, vlastního designu i výroby s názvem Kayu.

3. TRÁVIT VÍCE ČASU V PŘÍRODĚ

Stejně jako nám prospěje více odpočinku, času v přírodě také nikdy není dost. Příroda na nás má někdy až zázračný vliv a je skvělý lék na špatnou náladu nebo způsob, jak se zrelaxovat a nabrat síly pro každodenní život. Tak se letos pravidelně vydávejte někam do lesa třeba s batohy od Promise Clothing. Batoh je ušit tradičními postupy z kvalitních přírodních materiálů a díky své dlouhé životnosti vám jistě vydrží déle než bude čas zase na nová předsevzetí.