Tipy, rady & inspirace

Svícny pro zútulnění vašeho domova

Venku už se brzy stmívá, tak proč si nezpříjemnit dlouhé večery romantickým světlem svíček? Dnes přinášíme tipy na několik krásných svícnů, které zútulní váš domov. Navíc se během pár týdnů můžeme zase po roce těšit i na adventní období, ve kterém některé z těchto svícnů můžete použít například jako originální adventní věnec.

První svícen pochází od rodinné firmy Keramika Vanya, která vyrábí ozdobnou i užitkovou keramiku a snaží se lidem předat poctivou práci, která je vidět za jejich keramickou tradicí. Svícen představuje vděčnou kombinaci dekorace a užitku. Poslouží jako adventní věnec, ale také jako celoročně funkční dekorace do bytu.

K vytvoření ručně vyráběného svícnu firma ArteGlass, jak už název napovídá, použila sklo, ale to kombinuje také s kvalitní nerezovou ocelí. Tyto dva materiály se propojují v originální celek. Do svícnu je možné vložit čajovou, ale i větší svíčku, a díky nerezu je výrobek vhodný také do koupelny.

S originálním nápadem přišli také ve firmě Luckavo. Vymysleli unikátní dekorační čtyřmisku, kterou můžete použít k servírování drobného občerstvení nebo si z ní při troše tvořivosti také můžete udělat adventní věnec tak, jak je vidět na obrázku. Váš věnec tak bude jistě originální a nikdo nebude mít stejný.

Roztomilý svícen na čajovou svíčku ve tvaru sovičky vytváří firma Betome, která se zabývá prací se surovostí a přírodním vzhledem betonu. Ručně modelovaný svícen ozvláštní váš interiér a dotvoří noční atmosféru.

A na závěr ještě jedna unikátní sada svícnů. I tyto krásné svícny, které se dají použít jako adventní svícen, vytváří Betome. Svícny jsou zdobené zlatými detaily, které dokážou vytvořit právě klidnou a sváteční vánoční atmosféru, kterou si přes svátky všichni přejeme mít.

Související produkty