Tipy, rady & inspirace

Podzimní atmosféra u Vás doma

Léto uteklo jako voda a podzim už klepe na dveře. Dny se opět krátí, a to je i jeden z důvodů, proč budeme opět trávit více času doma. Aby vám doma bylo dobře a příjemně, přinášíme vám několik tipů, čím můžete své bydlení ještě o něco vylepšit a vybavit. S našimi tipy si doma vykouzlíte útulnou podzimní atmosféru.

 

POHODLÍ. Jednoznačným adeptem na vychytávku, která vytvoří spoustu domácí pohody, je houpačka Swingy In od Lindy Vrňákové. Jedná se o závěsné houpací křeslo s certifikovanými masážními míčky uvnitř, které Vaši relaxaci ještě umocní. Potah je pak vytvořen ze snadno udržovatelného materiálu, který se dobře čistí a je odolný vůči oděru. Uvolněte se po dlouhém dni ve volném pohupování a relaxujte. Linda si zakládá na kvalitní ruční výrobě, takže toto houpací křeslo vás určitě nezklame.

DOMÁCÍ AROMATERAPIE. K podzimní relaxaci můžete využít také aromalampy od firmy Keramika Vanya.  Jedná se o keramický a ručně vyřezávaný výrobek, pomocí kterého nejen provoníte celou místnost, ale poslouží i jako pěkný bytový doplněk. Že vám chybí esenciální olej, který byste do  aromalampy mohli dát? Můžete vyzkoušet některý od firmy Moravité. Co třeba zklidňující levandule nebo svěží pomeranč?

SVĚTLO SVÍČEK. Čím jiným doplnit domácí pohodlí a příjemnou vůni než jemným světlem svíček. Dovršte podzimní relaxační atmosféru u vás doma zapálením čajových svíček v sadě originálních betonových svícnů od firmy Betome. Sadu je možné použít také před Vánoci jako netradiční adventní věnec, poslouží ale po celý rok.  

Související produkty