Tipy, rady & inspirace

Jak si užít podzim naplno

Každé roční období nabízí možnosti, jak si ho naplno užít, a ani podzim není výjimkou. Pojďme se společně podívat na to, co vše je na podzimu hezké a jak ho můžeme příjemně strávit.

Vydejte se do podzimní přírody.

Podzimní příroda má rozhodně něco do sebe. Vydejte se na výlet nebo na procházku a posbírejte pár kaštanů nebo krásně zbarvených listů. Ať už vyrazíte kamkoliv, všechno, co na cestu budete potřebovat, se vám jistě vejde do některého z batohů od značky Promise Clothing. Vyzkoušejte třeba prostorný a bytelný Weekender batoh, který je jako dělaný na cestování. Jeho koupí navíc přispějete na výsadbu stromů v České republice.

Pozvěte přátele na posezení u čaje či kávy.

Pozvěte na návštěvu své přátele, upečte pro ně něco dobrého na zub a nabídněte jim na zahřátí šálek horkého čaje nebo kávy. Horký nápoj můžete servírovat třeba v krásných šálcích od české značky Moravité. Hrníčky jsou ručně vyráběné a stanou se nejen praktickým předmětem, ale i vkusnou ozdobou vaší domácnosti.

Dopřejte si čas na péči sami o sebe.

Období chladných a dlouhých večerů vybízí také k věnování nějakého toho času sám sobě. Zůstaneme u firmy Moravité, která se kromě designových výrobků zabývá také výrobou přírodní kosmetiky. Vyzkoušejte třeba koupelovou sůl s vůní měsíčku a mandarinky pro zklidnění a jemnou péči nebo vůni matchy a grepu pro revitalizaci a stimulaci. Stylové balení vám pak může nadále sloužit třeba pro uskladnění koření nebo se stát designovým doplňkem vašeho bytu.