Tipy, rady & inspirace

Tipy na vánoční dárky pro dospívajícího chlapce

Máte doma puberťáka, kterého není snadné něčím nadchnout a překvapit? V dnešním článku naleznete inspiraci na originální vánoční dárky, co by vašeho dospívajícího potomka mohly nejen potěšit, ale vám zároveň zajistit plusové body za kreativitu a držení tempa se současnými trendy.

STYLOVÝ BATOH PRO KAŽDODENNÍ VYUŽITÍ

Kvalitní a funkční batoh je nezbytností každého mladého muže studenta, sportovce i cestovatele. Pro všechny zmiňované role se ideálně hodí nový Rolltop batoh 2018 Daily, který je vyroben z prémiových přírodních materiálů a zpracován tradičními postupy s důrazem na dlouhou životnost výrobku. Díky nastavitelné velikosti se využití batohu může měnit od rutinních povinností po vícedenní výlety.  Tento batoh pochází z kolekce české značky Promise Clothing Lukáše Váni, jehož hlavní inspirací je outdoorový styl života a nezkrotná příroda, což se projevuje mimo jiné tím, že část výdělku z každého prodaného produktu putuje na výsadbu stromů v České republice.

IPHONE V BEZPEČÍ

Mobilní telefony jsou pro nás v dnešní době nejdůležitějším pomocníkem a zároveň nejloajálnějším společníkem, a proto si zaslouží odpovídající péči.  Té se jim zaručeně dostane s luxusním obalem na iPhone IP Origami. Obal pochází z unikátní kolekce českého designerského studia leathery, které se vyznačuje využíváním nejkvalitnějších usní z toskánských koželužen a neotřelým vzhledem výrobků. Obal je k dostání ve všech třech velikostech iPhonů a v šesti barvách.

SKATEBOARDING – SPORT MLADÝCH

Skateboarding patří mezi dynamicky se rozvíjející sporty, kterému se dostává čím dál širšího uznání, dokonce si příští rok odbyde svou premiéru na Letních olympijských hrách v Tokiu. Není tedy divu, že se těší značné oblibě mezi mládeží, pro níž je nejen sportovním vyžitím, ale rovněž kulturní záležitostí a životním stylem. Skateboardy Cormet, stejně jako ostatní modely ručně vyráběné značky SHED boards, jsou stylovými klíči od tohoto specifického světa. Mají charakteristický dřevěný retro vzhled a na každém vyrobeném kusu se vlastnoručně podílí zakladatel značky Ondřej.

KOŽENÁ BRAŠNA MÍSTO BATOHU

Pokud váš syn netíhne k batohům, ideální náhradou pro školní docházku i pochůzky po městě je kožený messenger ALL IN z kolekce Origami od designerského ateliéru leathery. Jeho jedinečnost spočívá jednak v neopakovatelném minimalistickém designu, zadruhé také ve vysoce kvalitní toskánské kůži, ze které je vyroben. Samozřejmostí je rovněž nastavitelný popruh přes rameno, vnitřní přepážka zaručující lepší přehlednost uvnitř brašny a rozměry, díky nimž se do messengeru pohodlně vejdou desky velikosti A4 i notebook s úhlopříčkou 13". Brašnu lze zakoupit ve třech barevných provedeních – přírodní kůže, šedé a černé.