Tipy, rady & inspirace

Tipy na dárky pro malé uličníky i uličnice

Zanedlouho tu opět po roce máme první adventní neděli a je nejvyšší čas obstarat dárečky těm, kteří se na Vánoce a na Ježíška jistě těší nejvíc ze všech – dětem. Přečtěte si druhý z naší letošní série článků s tipy na dárky a udělejte radost těm nejmenším.

Chcete děti vytáhnout ven do přírody? Připravte jim napínavou bojovku! Díky sadě s názvem Za pokladem loupežníka Divouse od firmy SV Game Masters budete mít s přípravou minimum starostí a vaše děti si užijí skutečně spoustu zábavy. Hra spočívá v plnění několika úkolů, díky nimž malí hráči postupně odkryjí tajemný příběh loupežníka Divouse a najdou skrytý poklad. Děti se hrou nejen pobaví, ale také se naučí, že chamtivost nevede ke štěstí a dobrému konci. Kromě tohoto dobrodružství je součástí balení krásný obrázek na zeď a také komiks.

Jako dárek pro děti můžeme rozhodně doporučit výrobky od firmy Pišlik, která vyrábí skutečně krásné hračky a hry ze dřeva. Na výběr jich mají mnoho. Pokud má vaše ratolest ráda deskové hry, určitě se podívejte na Pišlickou deskovou trojhru. Jde o jedinou sadu, která umožňuje hrát hned tři hry, a to dámu, bludiště nebo přeskakovanou, takže se rozhodně rychle neomrzí. Pišlíci toho ale nabízí daleko více, z ostatních menších i větších her a hraček můžete omrknout třeba pišlickou káču, retro dřevěné kostky, pišlický kuličkostroj, případně pro děti nadšené do dopravních prostředků pišlické auto nebo letadýlko.

Firma U sta hromů nabízí například originální pexeso, při jehož hraní si kromě paměti děti zároveň procvičují abecedu. Učení hrou? Ideální! Součástí pexesa je navíc deset speciálních kartiček, které oživují hru o další úkoly. Pexeso je vyrobeno z pevné lepenky, takže se nemusíte bát ohnutých a zmačkaných kartiček. Kromě pexesa se můžete podívat i na krásné skládanky od stejného výrobce.