Tipy, rady & inspirace

Připravte svůj byt na jaro

Jaro už je za dveřmi a s ním přichází i období jarních úklidů a připravování našich domů a bytů na nové roční období. Protože v jednoduchosti je krása, je při dekorování vhodnou strategií držet se spíše střídmého a minimalistického stylu a zařadit jen jednu nebo dvě opravdu jedinečné věci, které zaujmou a místnost skutečně ozvláštní.

K jaru patří květiny a ke květinám vázy. Velmi originálním kouskem do bytu je VAAZA. Jedná se o unikátní výrobek z ručně broušeného skla. Horní část vázy je určená na řezané květiny, ta spodní potom nabízí prostor pro kreativitu – můžete ji vyplnit kamínky, zasadit sukulenty, nebo vymyslet něco úplně jiného.

Jaro vám při každém pohledu do zrcadla připomene zrcadlo LOUKA od mozaikářky Pavlíny Pecko. Milovníkům barev, květin a květinových vzorů tento výrobek bude připomínat jaro a zlepšovat dny v jakoukoliv roční dobu a každého, kdo přijde na návštěvu, tento jedinečný kousek jistě zaujme.

Určitě nesmíme zapomenout ani na prázdné stěny, obrazy totiž dodají každé místnosti osobitý styl. Co si na jaro vyzdobit byt nějakou malbou třeba od Jana Mašína? Jeho obrazy inspirované krásnou (nejen jarní) přírody jistě ozvláštní každý prostor.