Tipy, rady & inspirace

Obrazy, které ozvláštní váš interiér

Obrazy jsou nedílnou součástí snad každé domácnosti. Dokážou ozvláštnit jinak nudnou místnost a dodat člověku dávku inspirace, nebo alespoň dobré nálady. Proto bychom vám dnes rádi představili několik nadaných malířů a jejich obrazů, které jsou nejen krásné, ale navíc i cenově dostupné.

obraz makové pole

Jaro je v plném proudu a proto se nabízí nezačít ničím jiným než něžnou olejomalbou Jarní svítání. Autorkou tohoto obrazu je Eva Faldynová, jejíž obrazy vyzařují klid a pohodu. Maluje už od dětství a tato vášeň jí nejen zůstala, ale stala se dokonce jejím celoživotním naplněním. Mnoho inspirace pro svou malbu nachází především v přírodě, a tak často maluje krajinu nebo květiny. Někdy však popustí uzdu své fantazii a pustí se do malby různých snových a tajemných obrazců, a blíží se tak až k surrealismu, ovšem s jakýmsi pohádkovým vyjádřením.

obraz jarní svítání

U jarních a přírodních motivů ještě zůstaneme. Další obraz nese výstižný název Vlčí máky a opět se jedná o olejomalbu. Jeho autorem je Jan Mašín, který se malbě intenzivněji věnuje asi posledních deset let Malba obrazů je pro něj nejen koníčkem, ale také setkáním se s krásami světa, které z jeho obrazů můžeme cítit. Uznejte sami – jeho tvorba na člověka dýchá klidem, radostí a pohodou. Podobný obraz jistě žádná návštěva nepřehlédne.

abstraktní obraz modlitba

A nakonec jedno abstraktní dílo. Originální obraz s názvem Modlitba se bude nejlépe vyjímat v moderním interiéru, kterému dodá umělecký prvek. A pokud si u takto abstraktního obrazu nechcete lámat hlavu s tím, co že to vše znamená, ale přesto vás to vlastně zajímá, můžete obdržet i obrázek s vysvětlením významu celého obrazu i jeho jednotlivých částí. Autorem Modlitby je Jindřich Lípa, nezávislý umělec, který si prošel několika uměleckými směry, nakonec se ale nejvíce našel právě v abstrakci.

Pokud vás obrazy zaujaly, další širokou nabídku najdete ZDE. Tak nakoukněte a nechte se inspirovat pro výzdobu svého interiéru, nebo dokonce k vyzkoušení nějaké vlastní umělecké tvorby.

Související produkty