Tipy, rady & inspirace

To nejlepší pro naše chlupaté kamarády

Pokud máte doma pejska, či o něm teprve přemýšlíte, je naprosto přirozené, že pro ně chcete to nejlepší. Koneckonců s vámi budou ve vaší domácnosti bydlet a stanou se nepostradatelnou součástí vašeho života. I my si to uvědomujeme, a proto jsme si pro vás připravili tipy na dárky pro vaše nejmilejší chlupáče.

Luxusní restaurace nebo váš obývák?

Pokud chcete svému pejskovi dopřát, aby se cítil jako vy, když jdete na večeři do luxusní restaurace, máme pro vás řešení. Tento set mističek od DogWood v dřevěném podstavci oceníte i jako designový doplněk. Vyroben je z exotického dřeva Hevea a dá se jednoduše doplnit i dalšími výrobky jako například interiérovým pelíškem nebo velkou psí postelí. Povrch je povoskován speciálním olejem a odstín je zcela na vás.

Na procházku stylově

Jednou z aktivit, které určitě s vaším chlupatým kamarádem denně děláte, je chození na procházky. S koženým vodítkem od značky Promise navíc budete vypadat jako stylové duo. Na výběr je hned ve třech různých odstínech.

Značku Promise Clothing založil Lukáš Váňa před šesti lety. Zajímá se o mnoho různých oborů a koníčků, ke kterým chtěl vytvořit oblečení a doplňky, které vám vydrží. Zajisté vás nadchne jednoduchý design jeho výrobků. Inspirován je vintage střihy a vyrobeny jsou z kvalitních materiálů přírodního původu. „Jelikož je divoká příroda hlavním zdrojem našeho dobrodružství, je důležité jí to vracet, a proto za každý prodaný produkt přispíváme na výsadbu stromů v ČR,“ říká se své značce sám Lukáš Váňa.

Dentální hygiena je důležitá pro všechny

Někdy může být poněkud náročné se starat pejskům o jejich zdravý chrup a kousací tyčinky často moc nepomáhají.  Právě pro vás máme tip na speciálně vytvořenou psí zubní pastu. Ta je určená pro všechny psí rasy. Vyrobená je bez konzervantů a chemických látek. Zubní pastu vyrábí karlovarská manufaktura Provitalit. Zaměřují se také na přírodní pečující kosmetiku a jejich výrobky jsou chráněny patentovým úřadem.