Tipy, rady & inspirace

Dopřejte svým čtyřnohým kamarádům ty nejpohodlnější pelíšky

Zná to každý, kdo má pejska.  Je to prostě neodmyslitelný člen rodiny, pro kterého bychom se rozdali. Když si pejska pořídíte, přichází dilema – nechat ho spát s páníčky v posteli, nebo mu pořídit vlastní pelíšek a naučit ho spát ve svém? Odmítnout to roztomilé stvoření, které vás vždy tak nadšeně vítá vždy, když přijdete domů, může být těžké, je ale lepší, když má pejsek vlastní pelíšek. Nebude vás tak v noci budit a nestane tolik závislý na vaší přítomnosti. Na následujících řádcích se můžete inspirovat pelíšky, které jsou tak pěkné, pohodlné a originální, že vám rozhodně nebude líto nechat v nich vašeho čtyřnohého kamaráda přenocovávat.

Došli jste tedy k tomu, že nechat pejska spát ve své posteli není dobrý nápad, ale přesto mu chcete dopřát to nejlepší? Můžete mu pořídit vlastní postel! Opravdový zvířecí luxus představuje psí postel od rodinné firmy DogWood. Pohodlně se na ní vyspí i větší plemena psů a vy rozhodně nebudete muset mít výčitky, že by váš mazlíček spal někde méně pohodlně než vy.

Trochu střízlivější verzi než psí postel, ale stále velmi originální a unikátní možnost představuje interiérový pelíšek taktéž od firmy DogWood, který se bude ve vašem domě či bytě jistě hezky vyjímat. Jedná se o designový i účelný kousek, který má z jedné strany místo na spaní a z druhé strany prostor na hračky či jídlo a pití pro psa.

A nakonec krásný pelíšek pro menší pejsky od firmy Luckydes. Boudička má prořezané boční stěny, což umožnuje pejskovi vidět ven a zároveň se cítit ve svém úkrytu v bezpečí. Součástí je i praktický polštářek, jehož vnitřní část lze při praní vyndat. Výhodou je také to, že pelíšek je dostatečně těžký, takže ho váš pejsek nebude moct přesouvat po celém bytě, ale bude mít jedno jasně určené místo.