Světlo z dýhy TULA D 23

Ručně vyráběné celodřevěné závěsné svítidlo z dubové dýhy bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Minimalistické pojetí tvaru s přirozenou strukturou dřeva prodchne váš prostor příjemnou atmosférou.

Povrch lampy je ošetřen netoxickým lakem. Povrch stínidla je ošetřen netoxickým lakem. Světlo v případě dubu a buku prostupuje více dýhovou strukturou. Oproti ořechu, kdy světlo je orientováno spíše ve spodní části stínidla.

Světlo se hodí jak do obytných, tak veřejných prostor – jako je osvětlení designových obchodů, butiků, barů a kaváren. Průměr 23 cm, výška 23 cm. Žárovka max. LED E27 10W / ekvivalent 60W. Žárovka není součástí dodávky. Dodává se bez závěsu. Závěs si můžete objednat z naší nabídky.

Dřevo je velmi různě strukturovaný materiál a proto se může dodáne zboží nepatrně lišit od ilustračních fotografií. Zkrátka co kus – to originál...

U Vás do 14 dnů
Doprava od 190 Kč
Cena 1 600

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

LATRIBUT

Milujeme to doma!
  • Tácy a prkénka
  • Zrcadla
  • Lustry

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu