skleněná brčka, brčko ze skla
skleněná brčka, brčko ze skla

Steeblo

Začni u sebe

Prvotní myšlenku na produkt skleněného brčka si autorská dvojice Katka a Marek přivezli z cestování po Dominikánské republice, nádherné země v Karibském souostroví. Je zde však několik věcí, které tuto zemi devastují - například všude se povalující plast - ve městech, na silnicích a bohužel i na plážích. Článků o tom, jak je naše Země znečištěna plastovými výrobky, je mnoho a každý alespoň někdy slyšel o ohromném plastovém ostrově uprostřed oceánu, nebo uvězněných zvířatech v plastových nástrahách.

Proto se oba nadchli heslem "Začni u sebe", které je podstatou vzniku celé značky. Vše začalo v září roku 2018, kontaktováním českých výrobců skla, 
vyrobou krásného designového obalu a také čistících kartáčků, to vše šikovnou českou rukou. Všechny části produktů jsou vyrobeny v České republice, proto zanechávají nízkou ekologickou stopu. Postupně do sortimentu zařadili dřevěné příbory i v cestovních setech, dřevěné misky a foodboxy.

Produkty Steeblo jsou skvělým dárkem pro ženy, maminky, děti, kamarádky, přítelkyně i přítele. Jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, avšak pro děti raději jen s dozorem dospělých. Brčka jsou také originálním dárkem pro firmy, obchodní partnery i tvoje kolegy.

Kategorie výrobce

Misky a mísy
Ostatní v kuchyni

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu