Konopná utěrka - Klara

0× hlasováno | Ohodnotit
Utěrka do kuchyně ze 100% konopí. Je vybavena poutky na dvou protilehlých rozích.

Látka má vyšší gramáž, je pevná a má dlouhou životnost. Konopí velice dobře saje vodu, což je praktické právě v kuchyni. Čím více se pere a používá, tím je savost vyšší. Utěrka z konopí patří do každé domácnosti. Konopí je rostlinou budoucnosti a nejlépe jeho vlastnosti oceníme v běžném životě. Konopí se v historii běžně používalo na balení a uchovávání potravin, vydržely v něm mnohem déle. Vhodná je například i na uchování kváskového chleba.

Při výrobě jsme použili materiál z ekologické výroby, kdy jsou použity i tradiční způsoby zpracování. Příze neprochází chemickým zpracováním, zachovává si svá dlouhá vlákna a svoje přirozené vlastnosti. Utěrka není bělená, jedná se o přírodní přízi bez úpravy. 

Výrobek je ušit v naší rodinné dílně. Český výrobek. Jsou možné úpravy na míru. 

Konopné vlákno je pevné, odolné a má vysokou savost. Plátno z něho je odolné vůči plísním a mikrobům - je přirozeně antibakteriální a antiseptické. Tím se hodí právě do kuchyně a jiných mokrých provozů. Při pěstování konopí není třeba použití pesticidů, proto se jedná o ekologický materiál. Čím více se ručník používá, tím vyšší má savost, zároveň je měkčí.

Doprava u tohoto produktu již od 80 Kč
295
vč. DPH
SklademVíce než 3 ks

Zajímavé články