Dárková krabice malá

0× hlasováno | Ohodnotit
Karlovarské bahno, Karlovarské vřídelní bahno, Masážní bahno

Karlovarské bahno

Pro citlivou, problematickou až aknózní pleť, pleť se skvrnami po akné, s pigmentovými skvrnami, pokožku, na které se vyskytují zarudlé skvrny, na kožní projevy lupénky.  Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, má silně antimikrobiální účinky. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Karlovarské vřídelní bahno

Pro normální a smíšenou pleť, pleť se sklonem k akné, pleť s velkými póry, se skvrnami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny, zmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Prohřívá a přispívá k regeneraci v místě aplikace.

Masážní bahno

Pro normální až suchou pleť, starší pleť s pigmentovými skvrnami. Revitalizuje a vyživuje pleť, přispívá k obnově kožních buněk, díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti. Vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny. Ve větší vrstvě a prohřáté přispívá k regeneraci svalového a kloubního aparátu.

Doprava u tohoto produktu již od 150 Kč
769
vč. DPH
SklademVíce než 3 ks

Zajímavé články