Lněné PROSTĚRADLO na dvojlůžko S VÁZÁNÍM 2-L

100% lněné prostěradlo na dvojlůžko. Pro matraci do rozměrů 180*200*20 cm. Prostěradlo v rozích s tkaničkami pro uvázání pod matraci.

Vyrobeno ze 100% lněného plátna s jemnou strukturou, tenké příze a husté tkaní.  Látka je vysoké kvality z české výroby. Lněné plátno je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Dlouhodobý styk pokožky s lněnou látkou také zlepšuje projevy ekzémů. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkosti a přitom na omak zůstává suché. Látka má přirozenou mačkavost. 

Prostěradlo je opatřeno šňůrkami v rozích prostěradla, díky kterým jej můžete lépe připevnit na matraci. Šňůrky jsou vyrobeny z lněného plátna stejné barvy jako je prostěradlo. Díky tomuto řešení není potřeba sešívat rohy, a proto je možné variabilní použití. Záleží již na vás, jestli tkaničky uvážete nebo ne. Prostěradlo zůstává v základním rozměru rovného provedení. Jak to vypadá v praxi, se můžete podívat na tomto videu: C-UzZqKBiHc&t=4s">

Prostěradlo je v těchto barevných variantách: bílá (zářivě bílá), světle šedá (kombinace bílé a přírodní příze).

Parametry látky - 165 g/m2, 100% len české výroby. Srážlivost 2-3%. Základní rozměr 235*260 cm.

Český výrobek. Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Můžeme Vám díky tomu zaslat vzorek látky.  Stejně tak jsou možné úpravy na míru a šití na zakázku.

Praní: 60 stupňů, bez chemických látek, bez bělení, vhodné sušit pověšením na šňůře.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH2 680

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova