LATRIBUT
LATRIBUT

LATRIBUT

Milujeme to doma!

Za značkou LATRIBUT stojí touha vytvářet hezký a funkční design z přírodních materiálů jako je dřevo, bavlna, korek, kůže a v kombinacích těchto materiálů vytvářet produkty, které by dokázali vnést do života jedinečnost a neotřelost.

Na úplném začátku byla i zvědavost zda se nám podaří realizovat naši představu o tom jak by měli věci vypadat vlastníma rukama s vírou v poctivé české řemeslo...

Inspirujeme se severskou přírodou a rádi zanecháváme její otisk v produktech které vyrábíme. Stejně jako my věnujeme maximální pozornost výběru materiálů, tak i vy vybírejte doplňky do vašeho domova, aby vám dobře sloužily a dělaly vám každý den radost.

Váš domov je místo, kam se rádi vracíte. Místo, na které celý život vzpomínají vaše děti. Místo, který dělají tím, čím je, nejen věci, ale hlavně vy sami. Design vám k tomu pomůže jen trošku, ale přesto je důležité, aby byl váš domov útulný a abyste se v něm cítili dobře.

Bydlete tak, abyste bez okolků kdykoli a komukoliv mohli říct „Milujeme to doma“!

Váš

Latribut

Kategorie výrobce

Tácy a prkénka
Zrcadla
Lustry

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova