Stromová Bytost - A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu, kaligrafie

0× hlasováno | Ohodnotit
Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

- nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
- a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

- Dokončený poster fromátu A3
- Typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
- Pohlednici formátu A6
- Procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
- Ilustrovaný návod

Stromová Bytost

Starý strouchnivělý, ale né mrtvý strom se skroucenými pahýly a smutným pohledem na mě z dálky mával. Sedla jsem si k němu do trávy a nechala se prostoupit jeho moudrou a klidnou přítomností, také přítomností všech okolních rostlin, i těch nejnepatrnějších rostlinek a mezi nimi zabydlených živočichů. Všichni se ke mně snažili promlouvat zapomenutým jazykem, kterým, jak se ukázalo, umím přirozeně plynule hovořit. Po dnech strávených v izolaci, vyniklo sdělení, které bylo dlouho přehlíženo…

Veronika Vlková

Veroniku charakterizuje poeticky laděná jemná kresba nebo malba připomínající ilustraci. Imaginativní světy znázorňované v obrazech rozvíjí dále i do prostoru v rámci galerijních instalací. Jako video-umělkyně se soustřeďuje hlavně na narativní potenciál média. Na kresbě je stromová bytost, kterou jsem potkala na procházce krajinou po čtyřdenním pobytu ve tmě.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Doprava u tohoto produktu již od 50 Kč
480
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

KAYU
Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články