Every Night Show - A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu, kaligrafie

0× hlasováno | Ohodnotit
Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

- nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
- a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

- Dokončený poster fromátu A3
- Typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
- Pohlednici formátu A6
- Procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
- Ilustrovaný návod

Every Night Show

Ilustrace Cinema series vycházejí z typicky ženských vztahových insightů. Vždyť co je přece před spaním nejlepší program ženského mozku, než podrobná analýza všech láskových kiksů, vyřčených a vykřičených vět, nejlépe i deset let dozadu? :)

Bára Balgová

Ilustrátorka, reklamní art directorka, a dívka, která zvládne usednout i na ševcovský verpánek. Její výtvarný, někdy lehce provokativní a cenzurovaný styl už dokreslil mnoho příběhů na stránkách knih, křídových magazínů jako Marianne, magazínu Ekonom nebo Hospodářských novin. A co třeba její tričko s Olgou Havlovou z limitované edice Harper's Bazaar? Nemáte jej třeba ve skříni? Z reklamní tvorby možná zase znáte její plechové dítě, Kofolího robota Karla. Z domu nevychází bez tužky a vysokých podpatků.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Doprava u tohoto produktu již od 50 Kč
480
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

KAYU
Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články