Bylinné gely

Z gelů se nejlépe uvolňují obsažené účinné látky, na rozdíl od jiných masťových základů se z gelů může uvolnit až devadesát procent obsažených účinných látek. Naše propracovaná technologie pro výrobu gelů, nám umožňuje použít pouze několik setin procenta gelotvorných látek a zbytek přípravku jsou čisté, koncentrované bylinné extrakty, hydratačně zde působí glycerin a voda.
Gely jsou určeny na různou problematiku dle obsažených bylin.

Jitrocel je vhodný pro doplňkovou péči o zanícené a špatně se hojící rány, okolí bércových vředů, proleženiny a otoky. Dobře se uplatňuje při ošetřování kůže po nadměrném opalování a při bodnutí hmyzem. Zklidňuje pokožku.

Kaštan obsahuje látky působící protizánětlivě a ovlivňující křehkost cév, rovněž příznivě působí na otoky. Vhodný k ošetření žil, hemeroidů, svalů po nadměrné námaze a po únavě. Působí příjemně a osvěžujícím způsobem.

Řepík je vhodný k péči o křečové žíly a okolí bércových vředů. Dále je doporučován na hemeroidy, k péči o drobné kožní rány. Řepík má antibakteriální účinky. Osvědčilo se jeho střídání s jitrocelovým gelem.

Kostivalový kořen se po staletí osvědčuje při péči o pohmožděniny a k masážím kloubů, šlach a svalstva při bolesti a po námaze. Vysoký obsah speciálním způsobem připravovaného extraktu zajišťuje účinek přípravku jak při prostém potření postižených míst, tak i při jemném vmasírování, které účinek gelu posílí.

Skladem
Doprava od 69 Kč
Cena včetně DPH150

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

ÁLMA-Linné

Jednoduše pro harmonizaci těla i duše...
  • Koupelové soli
  • Ostatní kosmetika
  • Balzámy
  • Mýdla
  • Oleje

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova