Balzámy

Balzámy jsou pro své vyvážené složení užívány jak pro ošetření konkrétní problematiky, dle obsahu jednotlivých bylin: pohybový aparát – bolest kloubů, křečové žíly…a kožních potíží – akné, lupy… Zároveň obsahují přírodní oleje, které opečovávají celkově pokožku. Jsou velmi uživatelsky příjemné a jednoduché pro nanášení. Vhodné pro domácí masírování.

Balzám pro pleť suchou jako rákos - obsahuje chmel, oves a třezalku. Oves zmírňuje svědění, celkově přípravek zklidňuje pokožku, používá se tedy pro citlivou a suchou pleť. Přípravek se používá pro velmi suchou a podrážděnou pokožku až s projevy ekzému. Je možno ho použít i pro děti. Využití je na pleť i pokožku celého těla. Dobře se po jeho aplikaci nanáší make up, lze tedy využít i jako základ po make up.


Balzám na prohřátí a uvolnění - Přípravek obsahuje devět druhů bylin a trochu skořice, která mírně prohřívá. Přípravek je na bázi oleogelu. Přípravek se používá při bolestech svalů (např. zatuhlá šíje), na rozmasírování bolestivých míst. Přípravek je určený k domácí masáži, nikoliv profesionální. Jde spíše o účinnost bylin, které uvolňují, než o ruce maséra. Přípravek je používán sportovci před výkonem na prohřátí – aktivaci svalů. Dále příznivě působí na celulitidu – díky obsahu skořice.

Skladem
Doprava od 69 Kč
Cena včetně DPH180

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

ÁLMA-Linné

Jednoduše pro harmonizaci těla i duše...
  • Koupelové soli
  • Oleje
  • Balzámy
  • Mýdla
  • Ostatní kosmetika

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova