Balzámy

0× hlasováno | Ohodnotit
Balzámy jsou pro své vyvážené složení užívány jak pro ošetření konkrétní problematiky, dle obsahu jednotlivých bylin: pohybový aparát – bolest kloubů, křečové žíly…a kožních potíží – akné, lupy… Zároveň obsahují přírodní oleje, které opečovávají celkově pokožku. Jsou velmi uživatelsky příjemné a jednoduché pro nanášení. Vhodné pro domácí masírování.

Balzám pro pleť suchou jako rákos - obsahuje chmel, oves a třezalku. Oves zmírňuje svědění, celkově přípravek zklidňuje pokožku, používá se tedy pro citlivou a suchou pleť. Přípravek se používá pro velmi suchou a podrážděnou pokožku až s projevy ekzému. Je možno ho použít i pro děti. Využití je na pleť i pokožku celého těla. Dobře se po jeho aplikaci nanáší make up, lze tedy využít i jako základ po make up.


Balzám na prohřátí a uvolnění - Přípravek obsahuje devět druhů bylin a trochu skořice, která mírně prohřívá. Přípravek je na bázi oleogelu. Přípravek se používá při bolestech svalů (např. zatuhlá šíje), na rozmasírování bolestivých míst. Přípravek je určený k domácí masáži, nikoliv profesionální. Jde spíše o účinnost bylin, které uvolňují, než o ruce maséra. Přípravek je používán sportovci před výkonem na prohřátí – aktivaci svalů. Dále příznivě působí na celulitidu – díky obsahu skořice.

Zvolte variantu
Doprava u tohoto produktu již od 69 Kč
180
vč. DPH
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

ÁLMA-Linné s.r.o.
Jednoduše pro harmonizaci těla i duše...

Zajímavé články