Žralovci

0× hlasováno | Ohodnotit
Žralovci jsou žraločí lovci, krabička obsahuje 36 karet, se kterými jde hrát 8 různých klasických karetních her: žraločí bitva, blázince, černý Petr, záchod, domeček z karet, švindl, vole padni a sexteto. Obdoba kvarteta, ale se šesti kartami. Tyto karty jsou naše originální hra a jsou vhodné i pro úplné prcky od 4 let.

Spolu s naším dvorním ilustrátorem jsme vymysleli, jak upravit 36 žraločích karet tak, aby s nimi lidé nehráli jen jednu jedinou hru, ale mohli jich hrát mnohem víc. Každá karta je označena ve všech čtyřech rozích tak, aby se s kartami dalo hrát sexteto (obdoba kvarteta ale se šesti kartami), vole padni, švindl, černý Petr, vojna, blázinec. Pro hravé ruce je tu pak záchod a stavění domečků. Domečky musíte stavět na ubrusu, jinak karty kloužou. Naši žraloci jsou genderově vyvážení, půlka jsou samečci a půlka samičky. Pro pestřejší hru má každý žralovec vlastní jméno. V balení jako obvykle najdete vymazlený návod s mnoha obrázky a jasně popsanými pravidly pro tu kterou hru.  Také se v něm dočtete o původu hracích karet. 

Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované. Žralovce ilustroval známý kreslíř Lukáš Fibrich. 

Doprava u tohoto produktu již od 100 Kč
340
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

4 Kavky
Nuda neexistuje

Zajímavé články